Brak bannerów!
Doradztwo Personalne
Untitled Document


SelekcjaUsługa selekcji skierowana jest szczególnie do tych Pracodawców, którzy cenią sobie swój czas i chcą uniknąć mozolnej pracy polegającej na przeglądaniu setek życiorysów.
Usługa ta polega na wyselekcjonowaniu nadesłanych aplikacji kandydatów na tych, którzy spełniają wymagania Pracodawcy jak i tych, którzy ich nie spełniają.
Kryteria selekcji są ustalane przez Pracodawcę, jednak Konsultanci Jobexpert.pl chętnie podejmą się pomocy w ich sformułowaniu. Gwarantujemy dostarczenie aplikacji w określonym z góry terminie.RekrutacjaProces rekrutacyjny składa się z kilku etapów.
Na samym początku procesu rekrutacji pracownicy JobExpert.pl ustalają wspólnie z Pracodawcą odpowiedni Profil Kandydata, na konkretne stanowisko.
Na prośbę Pracodawcy istnieje możliwość skonstruowania specjalnego formularza zgłoszeniowego, który będzie wypełniany przez zainteresowanych kandydatów w celu łatwiejszej i przejrzystej weryfikacji umiejętności i doświadczenia.
W kolejnym etapie pracownicy naszej firmy umieszczają ogłoszenie o pracę w serwisach internetowych, gazetach, biurach karier oraz na tablicach ogłoszeniowych, a następnie selekcjonują kandydatów, którzy odpowiedzieli na ogłoszenie i przesłali swoje życiorysy.
Następnie pracownicy JobExpert.pl telefonują do wybranych kandydatów i przeprowadzają z nimi krótki wywiad w celu przybliżenia sobie osobowości kandydata (np. czy jest komunikatywny, uprzejmy, itd.). Kolejnym etapem jest rozmowa kwalifikacyjna, która może być połączona z wykonaniem testów wiedzy, predyspozycji zawodowych, językowych, psychologicznych czy też analitycznego myślenia.Assessment Center (studium przypadku)Na specjalne życzenie Pracodawcy w ramach procesu rekrutacji firma JobExpert.pl może zorganizować tzw. Assessment Center . Metoda ta polega na przygotowaniu takich zadań, które przypominałyby rzeczywiste warunki pracy, po to by można było zaobserwować zachowanie kandydatów i określić czy będą się oni nadawać do pracy na konkretne stanowisko. Zadania są wykonywane w kilkuosobowych grupach, a podczas ich wykonywania kandydaci są obserwowani i oceniani przez asesorów.Gwarancja


Po zatrudnieniu naszego Kandydata przysługuje Państwu okres gwarancyjny, którego długość zależy od rodzaju stanowiska, na jakim zostanie zatrudniony.

 

Fatal error: Call to a member function Execute() on a non-object in /includes/pnSession.php on line 360